Híreink-
U15-ös Magyar Labdarúgó Válogatott 2012. május 7- 10-ig Lipóton
2012-05-11 08:03:11
Visszavágtunk az osztrákoknak
A győzelem jogosságához nem férhet kétség, hiszen helyzeteink alapján két-három további gólt is szerezhettünk volna. Köszönettel tartozunk a lipóti szervezőknek, mert tökéletes munkát végeztek, az ő hozzájárulásuk sem elhanyagolható a mai sikerben. - mondta Korolovszky György
2012. május 10. 18:22 -
II. Lipóti Kenyér és Halfesztivál
2012-04-17 09:57:41
Fergeteges hétvégével várja Önt és kedves Családját július 13-15 között Lipót! Nevezzen be baráti társasságával a pénteki induló horgászversenyre, fogja ki és főzze meg szombaton a 20 mázsa telepített halból a legfinomabb halászlét , csatlakozzon a hagyományőrző programjainkhoz, ismerje meg a kenyérsütés és az Ősi magyar mesterségek minden csínját-bínját, bulizzon egy hatalmasat a pénteken Zanizbár , szombaton Fenyő Miklós élő koncertjén ... de ez még nem minden... vasárnap délelőtt megsütjük az ország legnagyobb kenyerét ... délután pedig szurkoljunk együtt az ETO és Fradi öregfiúk csapatának aranylábú legendáinak!
-
Április havi nyertesünk
2012-04-04 13:08:43
Az Orchidea Hotel**** Lipót és a Lipóti Pékség közös tudás alapú nyereményjátékának ( részletek: www.orchideahotel.hu / lipotipekseg ) 2012. április havi sorsolásának győztese: Husovszky Petra Szigetszentmiklósról. Gratulálunk a kedves Nyertesünknek, aki megnyerte a 10 wellness pihenés közül a másodikat, amely egy 2 fő részére szóló 2 éjszakás wellness pihenés Lipótra az Orchidea Hotelbe.
Ezúton gratulálunk Önnek a nyereményhez!

Orchidea Vitalitás Napok
Szeretné visszanyerni, vagy éppen fokozni vitalitását? Akkor a Vitaliás Napokat Önnek találtuk ki! 5 nap 4 éjszakát tölthet el a lipóti Hotel Orchideában. Mézes teljes testmasszázzsal segítünk Önnek az újjászületésben,valamint Lotus arcmasszázzsal, frissítő talpmasszázzsal és lábfürdővel… de a wellness részleg, és a külső-, és belső termálmedencénk használatáról se feledkezzen meg.. Az Orchidea bárban korlátlan gyógy és méregtelenítő tea fogyasztás, a nap végén pedig „Jó éjszakát!” csoki várja a szobában!
5 nap 4 éjszaka szállás
Svédasztalos reggeli és vacsora korlátlan ételfogyasztással, élőzenével
Wellness részleg teljes körű korlátlan használata 7-23 óra között:
(külső és belső termálvizes élménymedence, négy féle infrakabin, finn szauna, fitnesz terem)
Fürdőköntös és wellness-törölköző használat
WIFI Internet és parkoló használat
Gyümölcstál bekészítés érkezéskor
Korlátlan gyógytea fogyasztás
Illó aromás szauna felöntések
Ötórai tea, kávé és péksütizés (vasárnap és csütörtök között)
Esténként Jó éjszakát csokoládé
Szobánként egy Lipóti parasztkenyér távozáskor
Regeneráló mézes teljes testmasszázs (’50)
Lótusz arc, nyak és dekoltázs masszázs ( ’40 )
Frissítő talpmasszázs gyógynövényes lábfürdővel (’30)
- Péntek és/vagy szombat éjszakákat érintve, valamint 2012. 06.01 és 09.15 között és kiemelt időszakokban mindennap felárat számolunk fel, mely 4000Ft/fő
- Idegenforgalmi adó – 300.-/ fő/ éj 18 év felett a helyszínen fizetendő
- Szuperior szoba csomagraa vonatkozó felára: 2500.-/ fő/ éj
- Kedvezményes csomaghosszabbítási ajánlatunk félpanzióval:
- 14.900.-/ fő/ éj hétköznap: vasárnap és csütörtök éjszaka között
- 15.900.-/ fő / éj hétvégén és kiemelt időszakban
Akció képekben
A csomag árai
| Normál szobában | 71.900 Ft/fő | |
| Superior szobában | 81.900 Ft/fő | |
| 7-14 év között* | 32.800 Ft/fő | |
| 7 év alatt** | ingyenes | |
** pótágyon






Akciók


